Tisztítószerek és fertőtlenítők - Takarítás
66 termék
-
Perlux univerzális padló- és felülettisztító Briar & Orchid 5 L
Raktáron
Kuponnal olcsóbb!1 696 Ft
nettó 1 335 Ft
339 Ft / liter
-
Perlux univerzális padló- és felülettisztító Citrom & Trópusi Gyümölcs 5 L
Raktáron
Kuponnal olcsóbb!1 696 Ft
nettó 1 335 Ft
339 Ft / liter
-
-
-
-
-
Praetorian Safeguard felülettisztító spray – 200 ml (Fodormenta illattal)
Raktáron
601 Ft
nettó 473 Ft
3,01 Ft / ml
-
-
-
Safeguard Fürdőszobai és Konyhai Tisztítókendő – Fehér Füge & Lótusz (80db)
Raktáron
860 Ft
nettó 677 Ft
10,8 Ft / db
-
Safeguard fürdőszobai és konyhai tisztítókendő 80db Levendula
Raktáron
860 Ft
nettó 677 Ft
10,8 Ft / db
-
-
-
Somat Rinser Citrom és Lime mosogatógép öblítő (XXL kiszerelés) - 750 ml
Raktáron
2 940 Ft
nettó 2 315 Ft
3,92 Ft / ml
-
Somat Rinser Klasszikus Mosogatógép Öblítő (XXL Kiszerelésben) - 750 ml
Raktáron
2 940 Ft
nettó 2 315 Ft
3,92 Ft / ml
-
új
Tix Kézi Mosogatószer - Alma-Aloe Vera vagy Citrom Illatban – Töltsd Újra! – Választható mennyiségben
Raktáron
368 Ft
nettó 290 Ft
368 Ft / liter
-
-
