Testápolás
Testápolás, tusfürdők és dezodorok az egész családnak
A mindennapi frissesség és az ápolt bőr mindenki számára elérhető! Testápolás kategóriánkban mindent megtalál, amire a reggeli rutinhoz vagy egy pihentető esti fürdéshez szüksége lehet. Válogasson női, férfi és gyermek tusfürdőink, izzadásgátlóink és testápolóink közül, és töltse fel a fürdőszoba polcait kiváló árakon!
103 termék
-
Adidas UEFA Champions League Best of the Best Tusfürdő – 250 ml
Raktáron
983 Ft
nettó 774 Ft
3,93 Ft / ml
-
Argan Oil Hidratáló Kéz- és Testmosó Marokkói Argan Olaj Kivonattal (300 ml)
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
3,69 Ft / ml
-
-
-
-
Axe Fine Fragrance Collection Copper Santal Prémium Tusfürdő – 225 ml
Raktáron
1 464 Ft
nettó 1 153 Ft
6,51 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
Camea Aloe Vera Testvaj – Regeneráló hidratálás és selymes puhaság (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Kókuszolajos Testvaj – Intenzív hidratálás és egzotikus illat (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Mandulaolajos Testvaj – Mélytápláló gondoskodás és selymes tapintás (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Care Organic Bio Folyékony Kézmosó Utántöltő – Érzékeny Bőrre, Aloe Verával (750 ml)
Raktáron
528 Ft
nettó 416 Ft
0,70 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő és Arcmosó Utazó Kiszerelésben (55 ml)
Raktáron
246 Ft
nettó 194 Ft
4,47 Ft / ml
Mindennapi higiénia és bőrápolás egy helyen
A bőrünk az első védvonalunk, ezért a megfelelő tisztítása és hidratálása nemcsak esztétikai, hanem egészségügyi kérdés is. A VLShop.hu-nál arra törekszünk, hogy a legmegbízhatóbb márkákat kínáljuk Önnek a mindennapi testápoláshoz, legyen szó érzékeny, száraz vagy normál bőrről.
Tusfürdők, szappanok és fürdőgélek
A tiszta és illatos bőr alapja egy jó minőségű tusfürdő vagy szappan.
-
Kínálatunkban megtalálja a klasszikus, krémes habot képző folyékony és szilárd szappanokat (pl. Camay, Dermovital), amelyek kíméletesen tisztítanak anélkül, hogy kiszárítanák a bőrt.
-
A kicsiknek pedig a fürdés igazi kaland lesz a Disney és szuperhősös fürdőgélekkel, amelyek vidám csomagolásukkal és finom illatukkal mosolyt csalnak a gyerekek arcára.
Dezodorok és izzadásgátlók nőknek és férfiaknak
A magabiztos fellépéshez elengedhetetlen a megbízható védelem a kellemetlen testszagok és az izzadás ellen. Webshopunkban a legnépszerűbb márkák (Nivea, Axe, Fa, Old Spice) golyós dezodorai, stiftjei és spray-i közül választhat. Legyen szó egy aktív sportolós napról, vagy a mindennapi irodai munkáról, nálunk megtalálja a bőréhez és stílusához legjobban illő, hosszan tartó frissességet.
Kényeztető testápolók és babaápolás
A zuhanyzás utáni hidratálásról a gazdag testvajak és bőrápoló krémek (pl. Camea) gondoskodnak, melyek visszaadják a bőr rugalmasságát és selymességét. Emellett a legérzékenyebb bőrűekre, a babákra is gondoltunk: minőségi babaszappanok és kukoricakeményítő alapú hintőporok (Syrene, Mama) segítik a pelenkakiütések megelőzését és a bababőr gyengéd ápolását.
Rendelje meg testápolási kedvenceit a háztartási vegyiárukkal együtt, és élvezze a gyors, kényelmes házhozszállítás előnyeit!
