Termékek
126 termék
-
DevaCurl Styling Cream Krémes formázó a tapinthatóan puha hajért – 88 ml
Raktáron
4 490 Ft
nettó 3 535 Ft
51 Ft / ml
-
új
DevaCurl Supreme Defining Gel Erős Tartású Hajformázó Zselé – 355 ml (12 fl. oz.)
Raktáron
8 990 Ft
nettó 7 079 Ft
25,3 Ft / ml
-
új
DevaCurl The Essential Starter Kit – 4 db-os Utazó és Kezdőszett Durva, Száraz Fürtökre
Raktáron
16 990 Ft
nettó 13 378 Ft
4 248 Ft / db
-
új
DevaCurl Ultra Defining Gel Erős Tartású Hajformázó Zselé – 88 ml (3 fl. oz.)
Raktáron
4 990 Ft
nettó 3 929 Ft
56,7 Ft / ml
-
új
DevaCurl Ultra Erős Tartású, Ropogósságmentes Hajformázó gél – 946 ml (32 fl. oz.)
Raktáron
19 990 Ft
nettó 15 740 Ft
21,1 Ft / ml
-
új
DevaCurl Wash Day Wonder Időtakarékos Gubancolódásgátló – 355 ml (12 fl. oz.)
Raktáron
9 690 Ft
nettó 7 630 Ft
27,3 Ft / ml
-
új
DevaCurl Wave Maker Hidratáló Hajformázó Krém a Könnyed Fürtökért – 147 ml (5 fl. oz.)
Raktáron
6 990 Ft
nettó 5 504 Ft
47,6 Ft / ml
-
DevaCurl Wave Maker Könnyed, hidratáló formázó – 147 ml
Raktáron
6 990 Ft
nettó 5 504 Ft
47,6 Ft / ml
-
DevaCurl Wave Maker Könnyed, hidratáló formázó – 88 ml
Raktáron
3 990 Ft
nettó 3 142 Ft
45,3 Ft / ml
-
DevaCurl Wave Maker Könnyű, Hidratáló Formázó Krém Vékony Szálú Hullámokra – 147 ml (5 fl. oz.)
Raktáron
6 990 Ft
nettó 5 504 Ft
47,6 Ft / ml
-
új
DevaCurl x UNWRP Luxury Fabric Wrap Hajkendő és Hajturbán – 70 x 70 cm
Raktáron
6 500 Ft
nettó 5 118 Ft
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
-
Gillette Blue II Plus Eldobható Borotva – 5 db (Zacskós kiszerelés)
Raktáron
1 144 Ft
nettó 901 Ft
229 Ft / db
-
-
-
Gillette Izzadásgátló Gél Stift – Champion Gold (70 ml)
Raktáron
1 569 Ft
nettó 1 235 Ft
22,4 Ft / ml
-
-
-
