Termékek
74 termék
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
-
Nivea Double Effect Roll-On – 48 órás védelem és simább bőr 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
-
Nivea Fresh Flower Roll-On – 48 órás virágos frissesség 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Fresh Natural Roll-On – 48 órás természetes frissesség tengeri kivonatokkal 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Fresh Rose Touch Roll-On – 48 órás frissesség a rózsák erejével 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Men Cool Kick Fresh Roll-On – 48 órás hűsítő védelem és extra frissesség 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Men Dry Impact 72h Roll-On Izzadásgátló Dezodor (50 ml)
Raktáron
523 Ft
nettó 412 Ft
10,5 Ft / ml
-
Nivea Men Fresh Ocean Roll-On – 48 órás frissesség az óceán erejével 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Men Protect & Care Borotválkozás Utáni Balzsam – 100 ml
Raktáron
2 325 Ft
nettó 1 831 Ft
23,3 Ft / ml
