Termékek
54 termék
-
Domestos Duo Karton Csomag 24×1 liter – Dupla tisztító erő extra gazdaságos kartonos gyűjtő kiszerelésben
Raktáron
17 417 Ft
nettó 13 714 Ft
726 Ft / db
-
Domestos Mountain Fresh és Original fertőtlenítő hatású csomag 2x1l
Raktáron
-7%Eredeti ár: 1 720 FtAkciós ár: 1 599 Ftnettó 1 259 Ft
800 Ft / liter
-
-
Domestos Mountain Fresh Tisztítószer gél 12×1 liter – Kartonos gazdaságos kiszerelés a maximális higiéniáért
Raktáron
10 170 Ft
nettó 8 008 Ft
848 Ft / liter
-
-
Domestos Original Tisztítószer gél 12×1 liter – Kartonos gazdaságos kiszerelés a megalkuvást nem ismerő tisztaságért
Raktáron
10 170 Ft
nettó 8 008 Ft
848 Ft / liter
-
-
Érdeklődjön
-
Domestos WC-frissítő gél utántöltő 48 g Double Power Ocean
Raktáron
245 Ft
nettó 193 Ft
5,10 Ft / gramm
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
RIIFFS Abeer EDP 100 ml Női Parfüm és Szappanrózsa Ajándékszett
Raktáron
11 058 Ft
nettó 8 707 Ft
111 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
