Termékek
107 termék
-
Camea Aloe Vera Testvaj – Regeneráló hidratálás és selymes puhaság (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Kókuszolajos Testvaj – Intenzív hidratálás és egzotikus illat (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Mandulaolajos Testvaj – Mélytápláló gondoskodás és selymes tapintás (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Colgate Twister fogkefe – Spirál sörtékkel a 360 fokos tisztaságért (1 db)
Raktáron
385 Ft
nettó 303 Ft
-
Colgate ZigZag Charcoal fogkefe – Cikkcakkos sörték az aktív szén erejével (1db)
Raktáron
423 Ft
nettó 333 Ft
-
Colgate ZigZag Soft fogkefe – Kíméletes tisztítás a fogközök mélyén is (1 db)
Raktáron
369 Ft
nettó 291 Ft
-
új
DevaCurl Buildup Buster Mélytisztító – 946 ml (32 fl. oz.)
Raktáron
13 990 Ft
nettó 11 016 Ft
14,8 Ft / ml
-
-
DevaCurl Curlbond Göndörítő szérum töredezett hajvégekre – 30 ml
Raktáron
4 990 Ft
nettó 3 929 Ft
166 Ft / ml
-
DevaCurl Curlbond Göndörítő szérum töredezett hajvégekre – 88 ml
Raktáron
6 990 Ft
nettó 5 504 Ft
79,4 Ft / ml
-
DevaCurl Curlbond Göndörítő, lágy habzású sampon + Krémes kondicionáló szett (Duó kiszerelés, 2 x 30 ml)
Raktáron
3 990 Ft
nettó 3 142 Ft
66,5 Ft / ml
-
új
DevaCurl Curlbond Hajvégápoló Szérum Sérült Hajra – 30 ml (1 fl. oz.)
Raktáron
3 490 Ft
nettó 2 748 Ft
116 Ft / ml
-
új
DevaCurl Curlbond Kíméletesen Habzó Sampon Sérült Hajra – 44 ml (1.5 fl. oz.)
Raktáron
2 990 Ft
nettó 2 354 Ft
68 Ft / ml
-
új
DevaCurl Curlbond Kíméletesen Habzó Sampon Sérült Hajra – 946 ml (32 fl. oz.)
Raktáron
8 990 Ft
nettó 7 079 Ft
9,50 Ft / ml
-
új
DevaCurl Curlbond Szerkezetépítő Göndörítő Krémbalzsam Sérült Hajra – 355 ml (12 fl. oz.)
Raktáron
9 690 Ft
nettó 7 630 Ft
27,3 Ft / ml
-
új
DevaCurl Curlbond The Essential Repair Starter Kit – 4 db-os Utazó és Kezdőszett Sérült Hajra
Raktáron
17 990 Ft
nettó 14 165 Ft
4 498 Ft / db
