Termékek
36 termék
-
Nature&Care hajfesték 10N Swedish Blonde (svéd szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 1N Noir Intense (intenzív fekete) 132 ml
Nem rendelhető
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
Nature&Care hajfesték 5M Chocolate (csokoládé barna) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 5R Light Mahogany Chestnut (világos mahagóni gesztenye) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 6GC Dark Golden Copper Blonde (sötét arany réz szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 7G Golden Blonde (arany szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 8G Light Golden Blonde (világos arany szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 8N Light Blonde (világos szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajkondicionáló Avocado Oil (avokádó olaj) 200 ml
Raktáron
301 Ft
nettó 237 Ft
1 505 Ft / liter
-
új
-
új
-
-
Nivea Double Effect Roll-On – 48 órás védelem és simább bőr 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
-
Nivea Fresh Flower Roll-On – 48 órás virágos frissesség 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Fresh Natural Roll-On – 48 órás természetes frissesség tengeri kivonatokkal 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Fresh Rose Touch Roll-On – 48 órás frissesség a rózsák erejével 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Men Cool Kick Fresh Roll-On – 48 órás hűsítő védelem és extra frissesség 50 ml
Raktáron
1 258 Ft
nettó 991 Ft
25,2 Ft / ml
-
Nivea Men Dry Impact 72h Roll-On Izzadásgátló Dezodor (50 ml)
Raktáron
523 Ft
nettó 412 Ft
10,5 Ft / ml
