Termékek
16 termék
-
Nature&Care hajfesték 10N Swedish Blonde (svéd szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 1N Noir Intense (intenzív fekete) 132 ml
Nem rendelhető
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
Nature&Care hajfesték 5M Chocolate (csokoládé barna) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 5R Light Mahogany Chestnut (világos mahagóni gesztenye) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 6GC Dark Golden Copper Blonde (sötét arany réz szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 7G Golden Blonde (arany szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 8G Light Golden Blonde (világos arany szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 8N Light Blonde (világos szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajkondicionáló Avocado Oil (avokádó olaj) 200 ml
Raktáron
301 Ft
nettó 237 Ft
1 505 Ft / liter
-
Penthouse Influential EDT – A stílus és a hatalom illata 100 ml
Raktáron
14 674 Ft
nettó 11 554 Ft
147 Ft / ml
-
