Termékek
39 termék
-
új
-
Nature&Care hajfesték 10N Swedish Blonde (svéd szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 1N Noir Intense (intenzív fekete) 132 ml
Nem rendelhető
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
Nature&Care hajfesték 5M Chocolate (csokoládé barna) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 5R Light Mahogany Chestnut (világos mahagóni gesztenye) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 6GC Dark Golden Copper Blonde (sötét arany réz szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 7G Golden Blonde (arany szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 8G Light Golden Blonde (világos arany szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 8N Light Blonde (világos szőke) 132 ml
Raktáron
604 Ft
nettó 476 Ft
4,58 Ft / ml
-
Nature&Care hajkondicionáló Avocado Oil (avokádó olaj) 200 ml
Raktáron
301 Ft
nettó 237 Ft
1 505 Ft / liter
-
Safeguard Aloe & Coconut Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Citrus & Bergamon Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Eucalyptus & Orchidea Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Foam Soap for Kids – Habszappan zöldalma illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss áfonya illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss gránátalma illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
-
-
