Termékek
27 termék
-
-
-
új
-
Safeguard Aloe & Coconut Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Citrus & Bergamon Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Eucalyptus & Orchidea Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Foam Soap for Kids – Habszappan zöldalma illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss áfonya illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss gránátalma illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
-
-
-
Safeguard Folyékony Szappan – Eucalyptus & Orchidea (480ml)
Raktáron
921 Ft
nettó 725 Ft
1,92 Ft / ml
-
-
-
-
-
Safeguard Fresh Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Fürdőszobai és Konyhai Tisztítókendő – Fehér Füge & Lótusz (80db)
Raktáron
860 Ft
nettó 677 Ft
10,8 Ft / db
-
Safeguard fürdőszobai és konyhai tisztítókendő 80db Levendula
Raktáron
860 Ft
nettó 677 Ft
10,8 Ft / db
-
-
-
Safeguard Lavender Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Ocean Breeze Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
