Termékek
35 termék
-
Baby Dove Rich Moisture Fej- és Testmosó Emulzió Pumpás Kiszerelésben (200 ml)
Raktáron
737 Ft
nettó 580 Ft
3,69 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Colgate Twister fogkefe – Spirál sörtékkel a 360 fokos tisztaságért (1 db)
Raktáron
385 Ft
nettó 303 Ft
-
Colgate ZigZag Charcoal fogkefe – Cikkcakkos sörték az aktív szén erejével (1db)
Raktáron
423 Ft
nettó 333 Ft
-
Colgate ZigZag Soft fogkefe – Kíméletes tisztítás a fogközök mélyén is (1 db)
Raktáron
369 Ft
nettó 291 Ft
-
-
Dove Intensive Repair Hajkondicionáló Utazó Kiszerelésben (50 ml)
Raktáron
228 Ft
nettó 180 Ft
4,56 Ft / ml
-
Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő és Arcmosó Utazó Kiszerelésben (55 ml)
Raktáron
246 Ft
nettó 194 Ft
4,47 Ft / ml
-
új
Dove Nourishing Silk Folyékony Szappan Utántöltő – 500 ml
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
2,21 Ft / ml
-
-
Gillette Blue II Plus Eldobható Borotva – 5 db (Zacskós kiszerelés)
Raktáron
1 144 Ft
nettó 901 Ft
229 Ft / db
-
-
-
Gillette Izzadásgátló Gél Stift – Champion Gold (70 ml)
Raktáron
1 569 Ft
nettó 1 235 Ft
22,4 Ft / ml
-
-
-
