Termékek
27 termék
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
-
Gillette Blue II Plus Eldobható Borotva – 5 db (Zacskós kiszerelés)
Raktáron
1 144 Ft
nettó 901 Ft
229 Ft / db
-
-
-
Gillette Izzadásgátló Gél Stift – Champion Gold (70 ml)
Raktáron
1 569 Ft
nettó 1 235 Ft
22,4 Ft / ml
-
-
-
-
Gillette Izzadásgátló Gél Stift – Sport Triumph (70 ml)
Raktáron
1 569 Ft
nettó 1 235 Ft
22,4 Ft / ml
-
-
-
Érdeklődjön
-
-
Gillette Sensitive Borotvahab – 300 ml (Extra kiszerelés)
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
3,69 Ft / ml
-
Gillette Series Cleansing Borotvazselé – Aktív szénnel (200 ml)
Raktáron
1 351 Ft
nettó 1 064 Ft
6,76 Ft / ml
-
Gillette Series Hidratáló Borotvazselé – Kakaóvajjal (200 ml)
Raktáron
1 352 Ft
nettó 1 065 Ft
6,76 Ft / ml
-
Gillette Series Sensitive Borotvazselé – Aloe Verával (200 ml)
Raktáron
1 352 Ft
nettó 1 065 Ft
6,76 Ft / ml
-
-
új
