Termékek
11 termék
-
Bip Aktívan Habzó Mosogatószer Duó Csomag – 350 ml Adagoló + 350 ml Utántöltő
Raktáron
1 390 Ft
nettó 1 094 Ft
1,99 Ft / ml
-
Bip Aktívan Habzó Mosogatószer Pumpás Kiszerelésben (350 ml)
Raktáron
990 Ft
nettó 780 Ft
2,83 Ft / ml
-
-
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
558 Ft
nettó 439 Ft
11,2 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
558 Ft
nettó 439 Ft
11,2 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
485 Ft
nettó 382 Ft
1,26 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
485 Ft
nettó 382 Ft
1,26 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
558 Ft
nettó 439 Ft
11,2 Ft / ml
-
új
-
