Termékek
11 termék
-
-
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
új
-
Lifebuoy Antibakteriális Nedves Törlőkendő (10 db) – Zero Alcohol
Raktáron
122 Ft
nettó 96 Ft
12,2 Ft / db
-
Lifebuoy Hand Hygiene Spray Kézfertőtlenítő 70% Alkohollal (75 ml)
Raktáron
245 Ft
nettó 193 Ft
3,27 Ft / ml
-
