Termékek
29 termék
-
-
új
-
új
Palmolive Luxury Foam Lavender & Violets Habzó Kézmosó – 250 ml
Raktáron
805 Ft
nettó 634 Ft
3,22 Ft / ml
-
új
-
Safeguard Aloe & Coconut Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 958 FtAkciós ár: 749 Ftnettó 590 Ft
-
Safeguard Citrus & Bergamon Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 958 FtAkciós ár: 749 Ftnettó 590 Ft
-
Safeguard Eucalyptus & Orchidea Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 958 FtAkciós ár: 749 Ftnettó 590 Ft
-
Safeguard Foam Soap for Kids – Habszappan zöldalma illattal (250 ml)
Raktáron
349 Ft
nettó 275 Ft
1,40 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss áfonya illattal (250 ml)
Raktáron
349 Ft
nettó 275 Ft
1,40 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss gránátalma illattal (250 ml)
Raktáron
349 Ft
nettó 275 Ft
1,40 Ft / ml
-
-
-
-
Safeguard Folyékony Szappan – Eucalyptus & Orchidea (480ml)
Raktáron
749 Ft
nettó 590 Ft
1,56 Ft / ml
-
-
-
-
-
Safeguard Fresh Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 958 FtAkciós ár: 749 Ftnettó 590 Ft
-
Safeguard Fürdőszobai és Konyhai Tisztítókendő – Fehér Füge & Lótusz (80db)
Raktáron
699 Ft
nettó 550 Ft
8,74 Ft / db
-
Safeguard fürdőszobai és konyhai tisztítókendő 80db Levendula
Raktáron
699 Ft
nettó 550 Ft
8,74 Ft / db
-
-
-
Safeguard Lavender Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 958 FtAkciós ár: 749 Ftnettó 590 Ft
