Termékek
18 termék
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Colgate Twister fogkefe – Spirál sörtékkel a 360 fokos tisztaságért (1 db)
Raktáron
385 Ft
nettó 303 Ft
-
Colgate ZigZag Charcoal fogkefe – Cikkcakkos sörték az aktív szén erejével (1db)
Raktáron
423 Ft
nettó 333 Ft
-
Colgate ZigZag Soft fogkefe – Kíméletes tisztítás a fogközök mélyén is (1 db)
Raktáron
369 Ft
nettó 291 Ft
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
új
-
Secret Natural Unscented – Illatmentes védelem és egész napos magabiztosság 40 ml
Raktáron
1 395 Ft
nettó 1 098 Ft
34,9 Ft / ml
