Termékek
11 termék
-
Care Organic Bio Folyékony Kézmosó Utántöltő – Érzékeny Bőrre, Aloe Verával (750 ml)
Raktáron
528 Ft
nettó 416 Ft
0,70 Ft / ml
-
új
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normál intim betét – 10 db-os kiszerelés
Raktáron
546 Ft
nettó 430 Ft
54,6 Ft / db
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normal Intim Betét – Duo Pack Economy (2 x 10 db)
Raktáron
1 002 Ft
nettó 789 Ft
50,1 Ft / db
-
Nicole Compak Normal Applikátoros Tampon – Kompakt megoldás a közepes napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Compak Super Applikátoros Tampon – Kompakt védelem az aktív napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Lite Applikátoros Tampon – Kíméletes védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Normal Applikátoros Tampon – Higiénikus védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Super Applikátoros Tampon – Extra védelem a magabiztos mindennapokért (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
-
Share Szilárd Sampon – Makadámia & Narancsvirág (60 g)
Raktáron
1 044 Ft
nettó 822 Ft
17,4 Ft / gramm
