Termékek
19 termék
-
-
-
-
-
-
-
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
-
Kódó Solid Perfume Duó – Flowers & Other Flowers Szilárd Parfüm (2 x 3g)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
81,8 Ft / gramm
-
Kódó Solid Perfume Duó – Peach & Morning Dew Szilárd Parfüm (2 x 3g)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
81,8 Ft / g
-
Kódó Warm Fruit & Musk Szilárd Parfüm Férfiaknak – 2 x 3 g
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
81,8 Ft / gramm
-
-
-
