Termékek
39 termék
-
Camea Aloe Vera Testvaj – Regeneráló hidratálás és selymes puhaság (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Kókuszolajos Testvaj – Intenzív hidratálás és egzotikus illat (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Mandulaolajos Testvaj – Mélytápláló gondoskodás és selymes tapintás (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
-
új
Lenor Amalfi Limone e Mughetto Öblítő – 567 ml (27 mosás)
Raktáron
1 352 Ft
nettó 1 065 Ft
2,38 Ft / ml
-
Lenor Aprilfrisch textilöblítő koncentrátum - 1,239 liter (59 mosás)
Raktáron
2 448 Ft
nettó 1 928 Ft
1 976 Ft / liter
-
-
új
-
-
új
Lenor Floral Bouquet Parfümgyöngyök Mosáshoz – 195 g
Raktáron
2 325 Ft
nettó 1 831 Ft
11,9 Ft / gramm
