Termékek
21 termék
-
új
-
-
-
-
-
-
-
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normál intim betét – 10 db-os kiszerelés
Raktáron
546 Ft
nettó 430 Ft
54,6 Ft / db
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normal Intim Betét – Duo Pack Economy (2 x 10 db)
Raktáron
1 002 Ft
nettó 789 Ft
50,1 Ft / db
-
Nicole Compak Normal Applikátoros Tampon – Kompakt megoldás a közepes napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Compak Super Applikátoros Tampon – Kompakt védelem az aktív napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Lite Applikátoros Tampon – Kíméletes védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Normal Applikátoros Tampon – Higiénikus védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Super Applikátoros Tampon – Extra védelem a magabiztos mindennapokért (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
