Termékek
29 termék
-
Calvin Klein Eternity for Men EDT – Az időtlen maszkulin elegancia 50 ml
Raktáron
10 823 Ft
nettó 8 522 Ft
216 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Colgate Twister fogkefe – Spirál sörtékkel a 360 fokos tisztaságért (1 db)
Raktáron
385 Ft
nettó 303 Ft
-
Colgate ZigZag Charcoal fogkefe – Cikkcakkos sörték az aktív szén erejével (1db)
Raktáron
423 Ft
nettó 333 Ft
-
Colgate ZigZag Soft fogkefe – Kíméletes tisztítás a fogközök mélyén is (1 db)
Raktáron
369 Ft
nettó 291 Ft
-
Domestos Duo Karton Csomag 24×1 liter – Dupla tisztító erő extra gazdaságos kartonos gyűjtő kiszerelésben
Raktáron
17 417 Ft
nettó 13 714 Ft
726 Ft / db
-
Domestos Mountain Fresh és Original fertőtlenítő hatású csomag 2x1l
Raktáron
-7%Eredeti ár: 1 720 FtAkciós ár: 1 599 Ftnettó 1 259 Ft
800 Ft / liter
-
-
Domestos Mountain Fresh Tisztítószer gél 12×1 liter – Kartonos gazdaságos kiszerelés a maximális higiéniáért
Raktáron
10 170 Ft
nettó 8 008 Ft
848 Ft / liter
-
-
Domestos Original Tisztítószer gél 12×1 liter – Kartonos gazdaságos kiszerelés a megalkuvást nem ismerő tisztaságért
Raktáron
10 170 Ft
nettó 8 008 Ft
848 Ft / liter
-
-
Érdeklődjön
-
Domestos WC-frissítő gél utántöltő 48 g Double Power Ocean
Raktáron
245 Ft
nettó 193 Ft
5,10 Ft / gramm
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normál intim betét – 10 db-os kiszerelés
Raktáron
546 Ft
nettó 430 Ft
54,6 Ft / db
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normal Intim Betét – Duo Pack Economy (2 x 10 db)
Raktáron
1 002 Ft
nettó 789 Ft
50,1 Ft / db
-
Nicole Compak Normal Applikátoros Tampon – Kompakt megoldás a közepes napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
