Termékek
24 termék
-
Calvin Klein Eternity for Men EDT – Az időtlen maszkulin elegancia 50 ml
Raktáron
10 823 Ft
nettó 8 522 Ft
216 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Colgate Twister fogkefe – Spirál sörtékkel a 360 fokos tisztaságért (1 db)
Raktáron
385 Ft
nettó 303 Ft
-
Colgate ZigZag Charcoal fogkefe – Cikkcakkos sörték az aktív szén erejével (1db)
Raktáron
423 Ft
nettó 333 Ft
-
Colgate ZigZag Soft fogkefe – Kíméletes tisztítás a fogközök mélyén is (1 db)
Raktáron
369 Ft
nettó 291 Ft
-
-
-
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normál intim betét – 10 db-os kiszerelés
Raktáron
546 Ft
nettó 430 Ft
54,6 Ft / db
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normal Intim Betét – Duo Pack Economy (2 x 10 db)
Raktáron
1 002 Ft
nettó 789 Ft
50,1 Ft / db
-
Nicole Compak Normal Applikátoros Tampon – Kompakt megoldás a közepes napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Compak Super Applikátoros Tampon – Kompakt védelem az aktív napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Lite Applikátoros Tampon – Kíméletes védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Normal Applikátoros Tampon – Higiénikus védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Super Applikátoros Tampon – Extra védelem a magabiztos mindennapokért (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
-
Share Szilárd Sampon – Makadámia & Narancsvirág (60 g)
Raktáron
1 044 Ft
nettó 822 Ft
17,4 Ft / gramm
