Termékek
17 termék
-
-
-
-
Calvin Klein Eternity for Men EDT – Az időtlen maszkulin elegancia 50 ml
Raktáron
10 823 Ft
nettó 8 522 Ft
216 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
HERLA Hand Hygiene Antibakteriális Kéztisztító Folyadék 70% Alkohollal (400 ml)
Raktáron
368 Ft
nettó 290 Ft
0,92 Ft / ml
