Hajápolás
96 termék
-
-
-
Mystic Sampon Festett Hajra Aloe Vera és Borostyán Kivonattal (900 ml)
Raktáron
1 352 Ft
nettó 1 065 Ft
1,50 Ft / ml
-
Mystic Sampon Minden Hajtípusra Kókusz és Mandula Kivonattal (900 ml)
Raktáron
1 352 Ft
nettó 1 065 Ft
1,50 Ft / ml
-
-
Nature&Care hajfesték 10N Swedish Blonde (svéd szőke) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 1N Noir Intense (intenzív fekete) 132 ml
Nem rendelhető
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
-
Nature&Care hajfesték 5M Chocolate (csokoládé barna) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 5R Light Mahogany Chestnut (világos mahagóni gesztenye) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 6GC Dark Golden Copper Blonde (sötét arany réz szőke) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 7G Golden Blonde (arany szőke) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
-
-
Nature&Care hajfesték 8G Light Golden Blonde (világos arany szőke) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
Nature&Care hajfesték 8N Light Blonde (világos szőke) 132 ml
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
3,72 Ft / ml
-
Nature&Care hajkondicionáló Avocado Oil (avokádó olaj) 200 ml
Raktáron
245 Ft
nettó 193 Ft
1 225 Ft / liter
-
Érdeklődjön
Pantene Hair Biology Sampon – Cleanse & Reconstruct (250 ml)
Raktáron
1 046 Ft
nettó 824 Ft
4,18 Ft / ml
-
Pantene Pro-V Miracle Serum Sampon – Repair & Protect (250 ml)
Raktáron
1 046 Ft
nettó 824 Ft
4,18 Ft / ml
-
-
-
