Online Drogéria, Szépségápolás, Higiénia
Online Drogéria és Szépségápolás
A mindennapi higiénia és szépségápolás sosem volt még ilyen kényelmes! Online drogériánkban mindent megtalál egy helyen:
minőségi samponoktól és tusfürdőktől a szájápolási termékeken át a higiéniai kellékekig.
6 termék
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Mama Pelenkakiütés Elleni Krém Levendulaolajjal és Cink-oxiddal (71 g)
Raktáron
983 Ft
nettó 774 Ft
13,8 Ft / gramm
Testápolás és Hajápolás:
Kényeztesse bőrét és haját kíméletes tusfürdőkkel, tápláló testápolókkal és revitalizáló samponokkal.
Borotválkozás és Szőrtelenítés:
Precíz és bőrkímélő megoldások a sima bőrért.
Higiéniai kellékek és Szájápolás:
Fogkrémek, fogkefék és alapvető tisztálkodási cikkek.
Fedezze fel exkluzív illatszer-kínálatunkat is a Parfüm kategóriában!
