Online Drogéria, Szépségápolás, Higiénia
Online Drogéria és Szépségápolás
A mindennapi higiénia és szépségápolás sosem volt még ilyen kényelmes! Online drogériánkban mindent megtalál egy
helyen: minőségi samponoktól és tusfürdőktől a szájápolási termékeken át a higiéniai kellékekig.
8 termék
-
Dove Intensive Repair Hajkondicionáló Utazó Kiszerelésben (50 ml)
Raktáron
228 Ft
nettó 180 Ft
4,56 Ft / ml
-
Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő és Arcmosó Utazó Kiszerelésben (55 ml)
Raktáron
246 Ft
nettó 194 Ft
4,47 Ft / ml
-
új
Dove Nourishing Silk Folyékony Szappan Utántöltő – 500 ml
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
2,21 Ft / ml
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
Testápolás és Hajápolás:
Kényeztesse bőrét és haját kíméletes tusfürdőkkel, tápláló testápolókkal és revitalizáló samponokkal.
Borotválkozás és Szőrtelenítés:
Precíz és bőrkímélő megoldások a sima bőrért.
Higiéniai kellékek és Szájápolás:
Fogkrémek, fogkefék és alapvető tisztálkodási cikkek.
Fedezze fel exkluzív illatszer-kínálatunkat is a Parfüm kategóriában!
