Online Drogéria, Szépségápolás, Higiénia
Online Drogéria és Szépségápolás
A mindennapi higiénia és szépségápolás sosem volt még ilyen kényelmes! Online drogériánkban mindent megtalál egy helyen:
minőségi samponoktól és tusfürdőktől a szájápolási termékeken át a higiéniai kellékekig.
35 termék
-
-
ALWAYS Ultra Soft Cotton egészségügyi betét – 7 db, éjszakai (Night) kivitel
Raktáron
646 Ft
nettó 509 Ft
92,3 Ft / db
-
-
-
-
-
-
-
-
Fa Caribbean Lemon Roll-On – 48 órás frissesség egzotikus citrus illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Érdeklődjön
Fa Fiji Dream Roll-On – 48 órás frissesség görögdinnye és ylang-ylang illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Lime Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Hygiene & Fresh Orange Folyékony Szappan Utántöltő (385 ml)
Raktáron
597 Ft
nettó 470 Ft
1,55 Ft / ml
-
Fa Pink Passion Roll-On – 48 órás frissesség virágos illattal 50 ml
Raktáron
686 Ft
nettó 540 Ft
13,7 Ft / ml
-
Safeguard Aloe & Coconut Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Citrus & Bergamon Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Eucalyptus & Orchidea Folyékony Szappan (480 ml) + Ajándék Safeguard Lemon Szilárd Szappan (75 g)
Raktáron
-21%Eredeti ár: 1 178 FtAkciós ár: 921 Ftnettó 725 Ft
-
Safeguard Foam Soap for Kids – Habszappan zöldalma illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss áfonya illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
Safeguard Foamer Habszappan – Hatékony tisztítás friss gránátalma illattal (250 ml)
Raktáron
429 Ft
nettó 338 Ft
1,72 Ft / ml
-
-
-
-
Safeguard Folyékony Szappan – Eucalyptus & Orchidea (480ml)
Raktáron
921 Ft
nettó 725 Ft
1,92 Ft / ml
Testápolás és Hajápolás:
Kényeztesse bőrét és haját kíméletes tusfürdőkkel, tápláló testápolókkal és revitalizáló samponokkal.
Borotválkozás és Szőrtelenítés:
Precíz és bőrkímélő megoldások a sima bőrért.
Higiéniai kellékek és Szájápolás:
Fogkrémek, fogkefék és alapvető tisztálkodási cikkek.
Fedezze fel exkluzív illatszer-kínálatunkat is a Parfüm kategóriában!
Miért érdemes nálunk rendelni?
Az online drogéria kényelme abban van, hogy a nehéz flakonokat és a nagy kiszerelésű termékeket nem kell hazacipelnie — mi szállítjuk házhoz, raktárról, gyorsan. Kedvelt márkák, kedvező árak — ezért érdemes a drogéria webáruházunkból rendelni.
