Online Drogéria, Szépségápolás, Higiénia
Online Drogéria és Szépségápolás
A mindennapi higiénia és szépségápolás sosem volt még ilyen kényelmes! Online drogériánkban mindent megtalál egy helyen:
minőségi samponoktól és tusfürdőktől a szájápolási termékeken át a higiéniai kellékekig.
27 termék
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Colgate Twister fogkefe – Spirál sörtékkel a 360 fokos tisztaságért (1 db)
Raktáron
385 Ft
nettó 303 Ft
-
Colgate ZigZag Charcoal fogkefe – Cikkcakkos sörték az aktív szén erejével (1db)
Raktáron
423 Ft
nettó 333 Ft
-
Colgate ZigZag Soft fogkefe – Kíméletes tisztítás a fogközök mélyén is (1 db)
Raktáron
369 Ft
nettó 291 Ft
-
-
-
-
-
-
-
-
-
új
Depend For Men Férfi Inkontinencia Betét – Ömlesztett Csomag – 96 db
Raktáron
1 464 Ft
nettó 1 153 Ft
15,3 Ft / db
-
új
Depend For Men Férfi Inkontinencia Betét Ömlesztett Csomag – 48 db
Raktáron
800 Ft
nettó 630 Ft
16,7 Ft / db
-
-
Kódó Solid Perfume Duó – Flowers & Other Flowers Szilárd Parfüm (2 x 3g)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
81,8 Ft / gramm
-
Kódó Solid Perfume Duó – Peach & Morning Dew Szilárd Parfüm (2 x 3g)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
81,8 Ft / g
Testápolás és Hajápolás:
Kényeztesse bőrét és haját kíméletes tusfürdőkkel, tápláló testápolókkal és revitalizáló samponokkal.
Borotválkozás és Szőrtelenítés:
Precíz és bőrkímélő megoldások a sima bőrért.
Higiéniai kellékek és Szájápolás:
Fogkrémek, fogkefék és alapvető tisztálkodási cikkek.
Fedezze fel exkluzív illatszer-kínálatunkat is a Parfüm kategóriában!
