Online Drogéria, Szépségápolás, Higiénia
Online Drogéria és Szépségápolás
A mindennapi higiénia és szépségápolás sosem volt még ilyen kényelmes! Online drogériánkban mindent megtalál egy helyen:
minőségi samponoktól és tusfürdőktől a szájápolási termékeken át a higiéniai kellékekig.
16 termék
-
Camea Aloe Vera Testvaj – Regeneráló hidratálás és selymes puhaság (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Kókuszolajos Testvaj – Intenzív hidratálás és egzotikus illat (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Mandulaolajos Testvaj – Mélytápláló gondoskodás és selymes tapintás (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Care Organic Bio Folyékony Kézmosó Utántöltő – Érzékeny Bőrre, Aloe Verával (750 ml)
Raktáron
528 Ft
nettó 416 Ft
0,70 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
új
Depend For Men Férfi Inkontinencia Betét – Ömlesztett Csomag – 96 db
Raktáron
1 464 Ft
nettó 1 153 Ft
15,3 Ft / db
-
új
Depend For Men Férfi Inkontinencia Betét Ömlesztett Csomag – 48 db
Raktáron
800 Ft
nettó 630 Ft
16,7 Ft / db
-
Olay Even & Smooth Day Lotion Nappali Arckrém SPF 15 (75 ml)
Raktáron
541 Ft
nettó 426 Ft
7,21 Ft / ml
-
Testápolás és Hajápolás:
Kényeztesse bőrét és haját kíméletes tusfürdőkkel, tápláló testápolókkal és revitalizáló samponokkal.
Borotválkozás és Szőrtelenítés:
Precíz és bőrkímélő megoldások a sima bőrért.
Higiéniai kellékek és Szájápolás:
Fogkrémek, fogkefék és alapvető tisztálkodási cikkek.
Fedezze fel exkluzív illatszer-kínálatunkat is a Parfüm kategóriában!
